Modern güç aktarım teknolojisinde, planet redüktörler, özellikle hızlı eksen hareketleri ile otomatik makinelerde kullanımda önemli bir rol oynamaktadır. Varvel tarafından tasarlanan 1 veya 2 kademeli ve 4 farklı büyüklükte satışa sunulan azaltılmış geri tepmeli planet redüktörler, güvenilirlik, performans, dayanıklılık, verimlilik ve prezisyon arayanlar için bir referans oluşturmaktadır. Varvel’i seçmek, 1955 yılından beri dişli redüktör ve hız redüktörleri tasarımı ve imalatında faal olan birleşik deneyime sahip bir ortağa güvenebilmek anlamına gelmektedir.

Daha ayrıntılı bilgi almak için talepte bulunun!

Planet redüktörler

Özelleştirilmiş tasarım: dişli redüktörlerimizin sırrı

Varvel’in Araştırma ve Geliştirme departmanı, sürekli olarak yağlar, boyalar ve güvenlik ile ilgili pazar gerekliliklerini ve uluslararası standartları tam olarak karşılayabilen, giderek geliştirilmiş güç aktarım sistemlerini aramaktadır. Bu felsefeyi, RG serisi planet redüktörlerin tasarımı dahil olmak üzere işimizin her yönüne uygulamaktayız. Varvel’in planet redüktörlerinin ayırt edici özelliği, ısıl işlem uygulanmayan ve optimum mekanik özellikler elde eden özel ve sertleşmiş alaşımın özel kullanımıdır. Helisel hız redüktörleri ve sonsuz vidalı redüktörlere benzer olarak, 3 boyutlu modeller veya 2 boyutlu çizimler üretebilecek olan ve ürünü doğrudan ve veri sayfasını derhal yapılandırabilecek olan Varsize güdümlü konfigürasyon garanti edilmektedir. Bütün bunlara, şirketimizin internet sitesi üzerinden Varsize’ın ilgili sayfasına basit bir kayıt işlemi ile ulaşılabilmektedir.

RG serisi, İtalyan Malı (Made in Italy) planet redüktörler

Varvel, müşterilerine rekabetçi fiyatlar ile en iyi İtalyan malını sunmayı amaçlamaktadır. Dişli hesaplaması için en son teknoloji ürünü yazılım, bileşenlerin 3 boyut modellemesi, gelişmiş makineler, bu hedefin elde edilmesini sağlamaktadır.
Montaj aşamasını, nihai ürünlerin tam sıkılığı ve gürültü düzeylerini kontrol etmek için nihai testler takip etmektedir. RG azaltılmış geri tepmeli planet dişli redüktörler, müşteriyi ilgi odağına koymak ve kaliteyi diğer değerlendirmelerden önce görmek için şirketimizin attığı ileriye doğru diğer bir adımı simgelemektedir. Varvel’in planet redüktörleri veya diğer redüktörler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak çok kolay: uzmanlarımızdan biri ile iletişime geçmek için bu sayfadaki formu doldurunuz.