Varvel’in hız varyatörleri grubu, VR serisi (kuru sürtünme hız varyatörleri) ve VS serisi (planet hız varyatörleri) varyatörlerinden oluşmaktadır. VR serisi varyatörler, kuru çalışma koşulları ile ve VS serisi ise yağlanmış olarak basınçlı alüminyum dökme ve dökme demir olarak üretilmektedir. Her iki ürün de, modern hız aktarımını yerine getirmek için iki kilit unsur olan verimlilik ve çok yönlülük açısından önde gelmektedir. Düşük bakım ve yönetim masrafları, hız varyatörlerimizin gıda sektöründen çiniciliğe, tekstil şirketlerinden mekanik atölyelere olmak üzere muhtelif sektörlerde geçerli bir çözüm sunması anlamına gelmektedir.

Mekanik hız varyatörleri

En iyiyi arayanlar için İtalyan Malı (Made in Italy) VR hız varyatörlerinin değeri

Varvel’in VR serisi Varvel mekanik hız varyatörleri , her imalat aşamasında sıkı kalite kontrollerini öngören denenmiş ve test edilmiş sistemi müteakiben tasarlanmaktadır. Malzeme tercihinde, dijital tasarımın oluşturulması, kalıba şekil verilmesi, nihai testler ve dayanıklılık ve sağlamlık testleri olmak üzere, her bir adım, en orijinal İtalyan malına uygun şekilde tamamlanmaktadır. Böylelikle, müşterilere hem güvenilir ve hem de kullanımı kolay olan ve çok farklı ortamlarda güvenlik yönetmeliklerine uyan bir hız varyatörü sunulması amaçlanmaktadır. Ayrıntılara gösterilen özen, 60 yıllık ticarette edinilen kayda değer tecrübe ve son olarak ancak aynı şekilde önemli olmak üzere en son teknoloji ürünü makineler ve yenilikçi yazılımlar, bu hedefin tam olarak elde edilmesini sağlamaktadır. Varsize’ın destekli konfigürasyonu sayesinde, teklif ile birlikte bir veri sayfası ve boyutlandırılmış çizim üretilerek en uygun VR hız varyatörü belirlenebilir. Bütün bunlara, zaman ve kaynak tasarrufu avantajı ile çevrimiçi ulaşılabilmektedir.

VR ve VS hız redüktörleri serileri kataloğu

Katalog sayfasında, Varvel marka hız varyatörlerinin güncellenmiş kataloğu sunulmaktadır. Daha ayrıntılı herhangi bir bilgi için, Varvel’in ürünlerinin satışı, pazarlaması ve montajı ile ilgili talepler ile ilgilenen direkt Müşteri Destek Hizmetimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Performans verileri, özelleştirilmiş göstergeler, kesin fiyat teklifleri ve teknik şüphe veya sorularınıza yanıt alabilmek için formu doldurarak gönderiniz. Varvel’in mekanik hız varyatörlerini seçmek, herhangi bir işi güçlendirme ve uzun vadede üretim hedeflerini elde etmeye katkıda bulunabilecek olan ciddi profesyonel bir ortağa güvenmek demektir. Zira, kalite, büyüme için ilk ve en önemli imkan anlamına gelmektedir!