"RO2" serisi, ilk olarak 2009 yılında Hannover Uluslararası ticari fuarında takdim edilmiş olan Varvel’in inovatif ürünü olan tek sıra (in-line) girişli ayna mahruti/helisel dişli redüktörü anlamına gelmektedir. Varvel’in iki kademeli ayna mahruti/helisel dişli redüktörleri dünya çapında takdir edilmektedir ve özellikle tüm fraksiyonel ve orta ölçüde güç uygulamalarında, muhtelif sektörlerde başarı ile kullanılmaktadırlar.

İki kademeli ayna mahruti/helisel dişli redüktörlerin tüm çeşitlerini öğrenmek için aşağıya bakınız!

İki kademeli ayna mahruti/helisel dişli redüktörler

Emniyetli ve güvenilir kullanım için tam dayanıklılık

RO2 helisel ayna mahruti dişli redüktörler, temel bir özellik olarak monolitik gövde ile üretilmektedir ve dişli redüktörler, ilave adaptörler ile makine şasisine monte edilmektedir. Bu, dişli redüktörün kendisinin burulma direncine ve dolayısıyla kullanıcıların uygulamalarına eklenmesine önemli derecede fayda sağlamıştır. RO2 serisi, iki redüksiyon kademesi ile, basınçlı alüminyum döküm olarak boy 1’den 4’e olmak üzere 4 farklı büyüklükte bulunmaktadır. Mekanik performansı azamiye taşıyan en kapsamlı güç aktarım gerekliliklerini yerine getirmek için geniş bir oran ve aksesuar seçeneği bulunmaktadır.

Varvel’in RO2 dişli redüktör kataloğu

Varvel’in RO2 dişli redüktör kataloğunda, tüm modeller standart olarak yer almaktadır. Özel versiyonlarda, gıda sektöründe onaylı boyaların uygulanması veya muhtemel olarak patlayıcı ortamlarda redüktörlerin kullanımı için ATEX tasdikli bileşenlerin kullanımı gibi özel işlemler gerçekleştirilmektedir. Varvel olarak, her zaman çok çeşitli müşterilerin gereksinimlerine hususi özen göstermekteyiz ve bu sebeple, teslimatların dakikliği, tasarım ve satış-sonrası aşamalarındaki esnekliğe ilişkin olarak öne çıkan özel olarak tasarlanmış hizmetler sunmaktayız. İşini dayanıklı ürünler ile güçlendirmek isteyenler, Varvel’in rekabetçi piyasanın ihtiyaçlarına yanıt verebilecek olan profesyonel bir ortak olduğunu göreceklerdir.