TVarvel’in ayna mahruti/helisel dişli redüktörleri, “RO” tek sıra (in-line) ve “RV” dik açı tipleri, ilk olarak 2009 yılında Hannover Uluslararası ticari fuarında takdim edilmiştir. Bu tarihten beri, ayna mahruti/helisel RO ve RV tiplerimizi iyileştirme ve geliştirmeye devam etmekteyiz ve bu ürünlerimiz dünya çapında takdir edilmektedir. Yiyecek & İçecek sektöründen Enerji sektörüne, panjur ve kapı işleyişinden tüm fraksiyonel ve orta ölçüde güç uygulamalarına kadar muhtelif sektörlerde başarı ile kullanılmaktadırlar.

Helisel ayna mahruti dişli redüktörlerin tüm çeşitlerini öğrenmek için aşağıya bakınız!

Ayna mahruti/helisel dişli redüktörler

Kolay ve hızlı kullanım için tam modülerlik

Varvel’in ürün kitleri, bütün ayna mahruti/helisel dişli redüktörleri (ve diğerleri) müşterilere tam olarak özelleştirme imkanı tanımaktadırlar. Dişli redüktörlerimizin modüler sistemi, uzman olmayan kişiler tarafından bile kolayca kurulabilmelerini sağlamakta olup zaman ve kaybı en aza indirir. Mekanik performansı azamiye taşıyan en kapsamlı güç aktarım gerekliliklerini yerine getirmek için geniş ve sürekli güncellenen bir seçenek olan RN serisi, 3 redüksiyon kademesi ile, basınçlı alüminyum döküm olarak boy 1 - 3 ve dökme demir olarak boy 4’ten büyük olmak üzere 6 boydan oluşmaktadır.

Varvel’in RO-RV dişli redüktör kataloğu

Varvel’in RO-RV dişli redüktör kataloğunda, tüm modeller standart olarak yer almaktadır. Özel versiyonlarda, gıda sektöründe onaylı boyaların uygulanması veya muhtemel olarak patlayıcı ortamlarda redüktörlerin kullanımı için ATEX tasdikli bileşenlerin kullanımı gibi özel işlemler gerçekleştirilmektedir. Varvel olarak, her zaman müşterilerin çok çeşitli gereksinimlerine hususi özen göstermekteyiz ve bu sebeple, teslimatların dakikliği ve tasarım ve satış-sonrası aşamalarındaki esnekliğe ilişkin olarak öne çıkan özel olarak tasarlanmış hizmet sunmaktayız. İşini dayanıklı ürünler ile güçlendirmek isteyenler, Varvel’in rekabetçi piyasanın ihtiyaçlarına yanıt verebilecek olan profesyonel bir ortak olduğunu göreceklerdir.